Kurucunuz Namık DURAN (Psikolojik Danışman - Eğitim Uzmanı) öncülüğünde uzman psikolog ve eğitmenlerimiz ile danışanlarımıza psikolojik ve akedemik desteğin yanında gelişimlerine katkı sağlayacak atölye çalışmaları ile hizmet sunuyoruz.

Yenilikçi strateji ile alanımızı sürekli takip ederek gelecek eğitim ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz programlarımız "Ülkemizin yarınları çocuklarımızın bugünü ile şekillenir." ilkemiz doğrultusunda belirlenmektedir.

Sahip olduğumuz değerler ışığında çocuk, ergen, yetişkin danışanlarımızın sorun ve ihtiyaçlarını belirleyip en kısa sürede sonuca varabilme hedefi psikolojik destek hizmetimizin temel anlayışını oluşturmaktadır.

Tüm Türkiye'de okullarda uygulanmasının gerekli olduğunu düşündüğümüz atölye çalışmalarımız ve EĞİTİM CHECK-UP® programımız demode eğitim sistemini geride bırakmış bir kurum olarak ayrıcalığımızı ortaya koymaktadır.
EĞİTİM CHECK-UP® Türkiye'de ilktir.
CEO ATÖLYESİ® Türkiye'de ilktir
TAMİRCİ ÇIRAĞI ATÖLYESİ® Türkiye'de ilktir

Bu bilgiler doğrultusunda meslek ilkelerimizi özümseyerek eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi büyük bir sevgi ile yapıyoruz. Programlarımız ve atölyelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleride kurumumuza bekleriz.